Kurumsal

Biz kimiz?

Hakkımızda

Kısaca biz...

Modern, dinamik ve üretken yapısıyla renklerden ve fikirlerden harikalar yaratmak adına uzun soluklu tecrübelerimizi artık “Optimum Matbaa ve Promosyon” adıyla sektöre sunmak için yola çıktık.

Adımıza ana fikri veren temel anlayışımız; en iyiyi, en ideal olanı bulabilmek adına sürekli yenilenmeye, araştırmaya ve bilginin sınırı olmadığına dair olan inancımızdır.

Sektörün her aşamasına hitap edecek yatırımlarını en üst düzeyde gerçekleştirmek isteyen Optimum, gelişen teknolojiye paralel sürekli gelişim içerisinde yer alarak gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında önemli başarılara imza atmayı hedeflemektedir.

Koşulsız müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak; çevreye duyarlı, zamana saygılı, uluslararası standartlarda kaliteli, ekonomik ürün ve hizmetleri sunmaktan her zaman onu duyacaktır.

İşbirliğimizin sürekli olması dileğiyle..

Vizyonumuz

Optimum olarak, yönetim ve çalışanlarının inancı ve katılımıyla, sürekli gelişim içerisinde bulunarak Türkiye’nin en gelişmiş tesis ve hizmet ağına sahip olmak ve müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ana hedefimizdir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin hassasiyetlerine duyarlı olmak, onların güvenini sağlamak, Uluslararası kalite standardında ürün ve hizmet kalitesine sahip olmak, Çalışanlarımızın moral değerlerini en üst düzeyde tutmak, Sosyal sorumluluğumuzun bir gereği olarak çevreye ve evrensel değerlere duyarlı olmak.

Teklif Formu

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun hizmet veya ürünler ile ilgili fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

PDF Katalog

Online PDF Kataloğumuzu inceleyin

Optimum Matbaa

Çağrı Merkezi

+90 850 302 0 212

Çağrı Merkezi

+90 533 691 0 212

E-Posta

info@optimummatbaa.com

Yol Tarifi

Harita'da Göster