Broşürler
Firmanızın imajını güçlendirecek broşur tasarılarımız: a4-a5-a3 veya istenilen ebatlarda ve kağıt gramajlarında, tek ya da çok sayfalı ve teknik katlama çeşitliliği ile hizmetinizdedir.

Dergi – Kataloglar
Ürünlerimiz tel dikişli, amerikan kapaklı mat veya parlak selefonlu, her türlü kağıt seçenekleri ile projenize uygun, yüksek kalite tasarımlarıyla isteklerinizi yansıtacak şekilde yapılmaktadır.

Sürekli Form – Hizmet Sözleşmeleri
Hizmet sunduğumuz sektörler; başta Sağlık ve İlaç olmak üzere, Gıda, Tekstil, Finans, Sigortacılık, Taşımacılık, Kimya, Ulaşım ve Yayıncılık sektörlerine hizmet vermekteyiz. Bu hizmetler; her sektörün kendisine özgü tasarım, beklenti ve gereksinimleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

optimumm (003)
Ayaklı Standlar
Ürünlerin ön planda görülmesini sağlayan organizerlerdir.

Karton Çantalar
Karton çantada kullanılan ölçü, kağıt, baskı ve aksesuarlar isteğe göre hazırlanır.

Küp Notluklar / Masaüstü Çalışmalar
Sizlere günlük hayatta ve iş yaşamında kolaylık sağlayacak, ayrıca firmanızın ve ürünlerinizin reklamını uzun soluklu yapmanızı sağlayan araçlardandır. Şık tasarımlarla çalışma masanızın vazgeçilmez aksesuarlarını matbaa atölyemizde sizin için üretimini yapıyoruz.

optimumm (002)
Kitaplar
Her türlü kitap işleriniz, istenilen ebatta ve adette basılmaktadır.

Afişler
Verilmek istenilen mesajları en iyi ve etkili şekilde yansıtacak afiş işlerinizi kaliteli ve zamanında yaptırabileceğiniz tek adres firmamızdır.

Ajanda / Takvim / Defter
Günlük hayatta ve iş yaşamında kolaylık sağlayacak; spiralli defter, ajanda ve takvim çalışmalarını sizler için üretiyoruz.

optimumm (001)